EXPROSENSE

Enerjiyi "FARK" edin

Exprosense Voltaj Dedektörü belirli seviyeler de bulunan yüksek gerilim iletkenlerini, güç dağıtım ekipmanlarını ve diğer güç kaynaklarının oluşturduğu güçlü elektrik alanlarının tespiti için tasarlanmıştır. Güç hatlarının veya yüksek voltajlı ekipmanların yakınında çalışan operatörler tarafından kıyafetler ve diğer koruyucu donanımlarla beraber kullanılması gereken bir cihazdır. Yüksek voltajlı ekipman veya sistemlerin yakınında çalışırken kullanım ve uygulama konusunda eğitimli personeller için ekstra güvenlik sağlamaktadır.

Exprosense Voltaj Dedektörü, ortamda ki elektriksel alanı sensörleriyle algılayıp ışıklı ve sesli şekilde operatöre uyarı vermektedir. Bu sayede operatörün yaşayabileceği herhangi bir iş kazası riskini minimum düzeye indirebilmek adına tasarlanmıştır.

Exprosense Voltaj Dedektörü, potansiyel olarak yüksek voltajlı elektriksel ekipmanları çevreleyen elektriksel alanın varlığını algılayarak çalışmaktadır. Elektriksel alanın gücünü ölçerek daha yüksek voltaj değerlerinde algılama mesafesi aralığı artış göstermektedir.

E-Katalog

PDF görüntülemesinde sorun yaşıyorsanız ADOBE siesini ziyaret ediniz.

10 Yılı Aşkın Süredir Çalışma Kültürümüz Profesyonellik ve Kalite

Yılların getirdiği deneyim ve bilgi birikimi ile her zaman rakiplerinden bir adım önde olmayı hedefleyen Expro Dış Ticaret çağdaş ve dinamik yapısıyla sektörün önde gelen firmalarının arasında yer almaktadır.